Novinky | O týmu | Projekty | Download | Hledáme | Linky

Ponorka

O hře
Jsou hry, které hrál snad každý - třeba takový Prince of Persia, a nebo Doom. Jednou z takových her je i hra Letadlo. Hra byla v principu velmi jednoduchá - na obrazovce poletovalo nad městem zleva doprava malé letadélko. Hráč seděl u spouště a jeho úkolem bylo zničit celé město dříve, než letadlo sestoupí natolik nízko, aby nabouralo.

Považujeme však za nemorální a nehumální ničit město, které je apriori určitě plné lidí, tak jsme hru přesunuli pod vodu a z domů se stala hromada barelů s velmi nebezpečným odpadem.

Historie
Jednoho dne nám přišlo jako výborný nápad zkusit, co všechno lze vytvořit během jednoho dopoledne. Tom během chvilky přinesl grafiku a Ondra začal pomalu psát program. Díky drobným technickým obtížím se práce na programu prothála na odpoledne dvě. Výtvor však v žádném případě nebylo možno označit za dokončený a ani o něm nikdo nic takového netvrdil. Přesto se tato verze hry objevila na jednom nejmenovaném herním serveru (s tím, že autor není známý).

Současnost
Po půl roce práce na úplně jiných projektech jsme se nějakým záhadným způsobem dostali zpět k ponorce. Vznikla nová, pěknější grafika a byl napsán nový, funkční program. Do hry jsme nakonec "nad plán" doplnili zvuky i velké množství dodatečné grafiky a textu. Stáhnout si ji můžete v sekci download. Snad se vám bude líbit. Pokud byste ve hře chtěli něco vylepšit, nebo se jen podívat, jak je udělaná, tak klidně můžete - vydali jsme jí i pod licencí GPL.

TRION Team official homepage; webdesign by Tomus 2003; all rights perversed; illegal use will be punished by the law of stronger.